• Nové
  Suunto Eon
  Suunto Eon
  Suunto Eon
  Suunto Eon

  Suunto Eon

  669,00 €
  s DPH
  Na objednávku

  Suunto EON Core je veľmi kompaktný počítač , takže sa stane vaším najlepším ponorným partnerom. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo profesionál, tento počítač vám jednoducho pomôže v najhlbších hlbinách mora. Hlavné údaje o ponorení sú ľahko čitateľné na veľmi jasnej farebnej obrazovke s jasne viditeľnými veľkými číslicami. Suunto EON je pokročilý potápačský počítač , ktorý vám umožní prispôsobiť si ho podľa vašich predstáv. Ste pripravení začať svoje podvodné dobrodružstvo?

  Farba :
  Množstvo:
  • Záruka 2 roky na všetky produktyZáruka 2 roky na všetky produkty
  • Expedujeme do 24 hodínExpedujeme do 24 hodín
  • 30-dňová garancia vrátenia peňazí30-dňová garancia vrátenia peňazí

  JEDNODUCHÉ ČÍTANIE - Vysoko kontrastná farebná obrazovka s veľkými číslicami. - Vždy zapnuté LED podsvietenie. - Vizuálne intuitívna, konzistentná prezentácia. - Klasické, grafické a výrazné štýly zobrazenia. KOMPAKTNÉ A POHODLNÉ - Ľahké. - Nabíjateľná batéria (10-20 hodín ponoru na jedno nabitie).

  - Používajte s popruhom alebo bungee (bungee sa predáva samostatne). - Jednoduché a ľahko použiteľné rozhranie. - Výklopný displej. RASTIE S VÁMI – Prispôsobte si funkcie pomocou Suunto CustomDisplay™ v Suunto DM5. - Používateľsky aktualizovateľný softvér. PRIPOJENIE A PRENOS

  – Bezdrôtové meranie tlaku v nádrži až z 10 Suunto Tank POD. - Pripojte sa cez Bluetooth k aplikácii Suunto Movescount. - Veďte si denník a zdieľajte svoje dobrodružstvá a fotografie na Suunto Movescount.

  - Jednoduché plánovanie a prispôsobenie pomocou hodiniek Suunto DM5. PRE VŠETKY POTÁPANIE - Gauge/Air/Nitrox/Trimix/CCR (pevný bod). - Suunto Fused™ RGBM pre maximalizáciu času ponoru.

  - Bezdekompresný plánovač ponorov. - 3D digitálny kompas s kompenzáciou sklonu. - Garantovaná hĺbka 80 m.

  Suunto

  Špecifické referencie

  Suunto Eon

  669,00 €
  s DPH
  Na objednávku