• Nové
  Suunto Zoop Novo
  Suunto Zoop Novo
  Suunto Zoop Novo
  Suunto Zoop Novo

  Suunto Zoop Novo

  239,00 €
  s DPH
  Na objednávku

  Suunto Zoop Novo sú ideálne hodinky, aby váš podvodný zážitok bol ten najlepší. Tieto potápačské hodinky vám ponúkajú jasné údaje o ponorení a sú dostupné na obrazovke s intenzívnym podsvietením, ktoré je ideálne na to, aby ste si ich mohli vizualizovať v hlbinách mora.

  Farba :
  Množstvo:
  • Záruka 2 roky na všetky produktyZáruka 2 roky na všetky produkty
  • Expedujeme do 24 hodínExpedujeme do 24 hodín
  • 30-dňová garancia vrátenia peňazí30-dňová garancia vrátenia peňazí

  o najlepšie, čo nové hodinky Suunto potápajúvám ponúka, aké ľahké je s ním manipulovať, ako aj vrátane funkcií plnej dekompresie, piatich režimov ponorenia a veľmi jednoduchého rozhrania prostredníctvom ponúk.

  HLAVNÉ VLASTNOSTI PRODUKTU

  - Režimy Air, nitrox, Gauge a Freedive - Veľký jasný displej s podsvietením - Vyrobené vo Fínsku - KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI Suunto RGBM - Päť režimov: vzduch, nitrox, meradlo, voľný a vypnutý - Algoritmus úplnej kontinuálnej dekompresie – Suunto RGBM - Vstavaný plánovač ponorov - Podrobné grafické záznamy a údaje o ponoroch s počítačom PC/Mac pomocou softvéru Suunto DM5 (bez kábla v balení – predáva sa ako príslušenstvo) - Inovatívny časovač apnoe pre freediving a časovač v režimoch vzduch/nitrox SPECS : - Rozmery 66,1 x 66,1 x 26,2 mm - Hmotnosť 120 g - Rozmery 2,6 x 2,6 x 1,03 ´ - Hmotnosť 4,23 oz - Materiál obruby: Kompozit - Materiál šošoviek: Akryl - Materiál puzdra: Kompozit - Materiál remienka: Elastomer

  Suunto

  Špecifické referencie

  Suunto Zoop Novo

  239,00 €
  s DPH
  Na objednávku